![DIN125 М4 зовнішній ⌀9мм товщина 0,8мм латунь шайба плоска (1000 шт.) [L7000000L700400000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831413759_din125-m4-zovnishnij.jpg)
DIN125 М4 зовнішній ⌀9мм товщина 0,8мм латунь шайба плоска (1000 шт.) [L7000000L700400000] Metalvis
1 100 ₴/упаковка
- В наявності 9 од.
- Код: L7000000L700400000-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | L7000000L700400000 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | латунь |
| Група кріплення | латунне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для різьбових з'єднань |
| Діаметр, мм | 4 |
| Зовнішній діаметр, мм | 9 |
| Товщина, мм | 0,8 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 9 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 0.8 мм |
- Ціна: 1 100 ₴/упаковка

![DIN125 М4 зовнішній ⌀9мм товщина 0,8мм латунь шайба плоска (1000 шт.) [L7000000L700400000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831415644_w159_h159_din125-m4-zovnishnij.jpg)
