![DIN125 М16 зовнішній ⌀30мм товщина 3мм сталь шайба плоска Delta-MKS (100 шт.) [7OD0000007O160D000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-m16-zovnishnij.jpg)
DIN125 М16 зовнішній ⌀30мм товщина 3мм сталь шайба плоска Delta-MKS (100 шт.) [7OD0000007O160D000] Metalvis
338 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 7 од.
- Код: 7OD0000007O160D000-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | 7OD0000007O160D000 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 140HV |
| Покриття | Delta-MKS |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 8.8 |
| Діаметр, мм | 16 |
| Зовнішній діаметр, мм | 30 |
| Товщина, мм | 3 |
| Вага одиниці | 0.011 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Покриття | Delta-MKS |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 3 мм |
- Ціна: 338 ₴/упаковка

![DIN125 М16 зовнішній ⌀30мм товщина 3мм сталь шайба плоска Delta-MKS (100 шт.) [7OD0000007O160D000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831421425_w159_h159_din125-m16-zovnishnij.jpg)
