![DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм сталь шайба плоска Delta-MKS (250 шт.) [7OD0000007O120D000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-m12-zovnishnij.jpg)
DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм сталь шайба плоска Delta-MKS (250 шт.) [7OD0000007O120D000] Metalvis
480 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 15 од.
- Код: 7OD0000007O120D000-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | 7OD0000007O120D000 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 140HV |
| Покриття | Delta-MKS |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 8.8 |
| Діаметр, мм | 12 |
| Зовнішній діаметр, мм | 24 |
| Товщина, мм | 2,5 |
| Вага одиниці | 0.006 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Delta-MKS |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
- Ціна: 480 ₴/упаковка

![DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм сталь шайба плоска Delta-MKS (250 шт.) [7OD0000007O120D000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831424829_w159_h159_din125-m12-zovnishnij.jpg)
