![DIN125-2 М30 зовнішній ⌀56мм товщина 4мм сталь шайба плоска цинк білий (50 шт.) [7O20000007O302000V] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-2-m30-zovnishnij.jpg)
DIN125-2 М30 зовнішній ⌀56мм товщина 4мм сталь шайба плоска цинк білий (50 шт.) [7O20000007O302000V] Metalvis
1 194 ₴/упаковка
- В наявності 8 од.
- Код: 7O20000007O302000V-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | 7O20000007O302000V |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 300HV |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 10.9 |
| Діаметр, мм | 30 |
| Зовнішній діаметр, мм | 56 |
| Товщина, мм | 4 |
| Вага одиниці | 0.051 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 30 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 4 мм |
- Ціна: 1 194 ₴/упаковка

![DIN125-2 М30 зовнішній ⌀56мм товщина 4мм сталь шайба плоска цинк білий (50 шт.) [7O20000007O302000V] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831416568_w159_h159_din125-2-m30-zovnishnij.jpg)
