![DIN125-2 М20 зовнішній ⌀37мм товщина 3мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O2020002] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-2-m20-zovnishnij.jpg)
DIN125-2 М20 зовнішній ⌀37мм товщина 3мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O2020002] Metalvis
882 ₴/упаковка
- В наявності 22 од.
- Код: 7O20000007O2020002-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | 7O20000007O2020002 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 300HV |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 10.9 |
| Діаметр, мм | 20 |
| Зовнішній діаметр, мм | 37 |
| Товщина, мм | 3 |
| Вага одиниці | 0.016 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 37 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 20 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 3 мм |
- Ціна: 882 ₴/упаковка

![DIN125-2 М20 зовнішній ⌀37мм товщина 3мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O2020002] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831419493_w159_h159_din125-2-m20-zovnishnij.jpg)
