![DIN125-2 М16 зовнішній ⌀30мм товщина 3мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O162000V] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-2-m16-zovnishnij.jpg)
DIN125-2 М16 зовнішній ⌀30мм товщина 3мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O162000V] Metalvis
578 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 29 од.
- Код: 7O20000007O162000V-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | 7O20000007O162000V |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 300HV |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 10.9 |
| Діаметр, мм | 16 |
| Зовнішній діаметр, мм | 30 |
| Товщина, мм | 3 |
| Вага одиниці | 0.01 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 16 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 3 мм |
- Ціна: 578 ₴/упаковка

![DIN125-2 М16 зовнішній ⌀30мм товщина 3мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O162000V] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831421425_w159_h159_din125-2-m16-zovnishnij.jpg)
