![DIN125-2 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм сталь шайба плоска цинк білий (250 шт.) [7O20000007O1220002] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-2-m12-zovnishnij.jpg)
DIN125-2 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм сталь шайба плоска цинк білий (250 шт.) [7O20000007O1220002] Metalvis
810 ₴/упаковка
- В наявності 1 од.
- Код: 7O20000007O1220002-k1
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | 7O20000007O1220002 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 300HV |
| Покриття | цинк білий |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 10.9 |
| Діаметр, мм | 12 |
| Зовнішній діаметр, мм | 24 |
| Товщина, мм | 2,5 |
| Вага одиниці | 0.005 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
- Ціна: 810 ₴/упаковка

![DIN125-2 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм сталь шайба плоска цинк білий (250 шт.) [7O20000007O1220002] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831424829_w159_h159_din125-2-m12-zovnishnij.jpg)
