![DIN9021 М10 зовнішній ⌀30мм товщина 2,5мм сталь шайба збільшена без покриття (500 шт.) [7N00000007N1000000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831411823_din9021-m10-zovnishnij.jpg)
DIN9021 М10 зовнішній ⌀30мм товщина 2,5мм сталь шайба збільшена без покриття (500 шт.) [7N00000007N1000000] Metalvis
1 060 ₴/упаковка
- В наявності 10 од.
- Код: 7N00000007N1000000-k1
Аналог ГОСТ 6958-78
| Артикул | 7N00000007N1000000 |
| Стандарт (група) | DIN 9021 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 100HV |
| Покриття | без покриття |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 5.8 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Зовнішній діаметр, мм | 30 |
| Товщина, мм | 2,5 |
| Вага одиниці | 0.013 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 13 мм |
| Зовнішній діаметр | 30 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 9021 |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
- Ціна: 1 060 ₴/упаковка

![DIN9021 М10 зовнішній ⌀30мм товщина 2,5мм сталь шайба збільшена без покриття (500 шт.) [7N00000007N1000000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831408784_w159_h159_din9021-m10-zovnishnij.jpg)
