![DIN434 М20 товщина 3,5-7мм сталь шайба коса цинк білий (50 шт.) [7R00000007K2220000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5838668196_din434-m20-tovschina.jpg)
DIN434 М20 товщина 3,5-7мм сталь шайба коса цинк білий (50 шт.) [7R00000007K2220000] Metalvis
1 611 ₴/упаковка
- В наявності 1 од.
- Код: 7R00000007K2220000-k1
-
| Артикул | 7R00000007K2220000 |
| Стандарт (група) | DIN 434 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 100HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 5.6 |
| Діаметр, мм | 20 |
| Товщина, мм | 3,5-7,0 |
| Вага одиниці | 0.082 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 17.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шайби | Коса |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різь, М | 20 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 434 |
| Товщина шайби | 3.5 мм |
- Ціна: 1 611 ₴/упаковка

![DIN434 М20 товщина 3,5-7мм сталь шайба коса цинк білий (50 шт.) [7R00000007K2220000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5838668197_w159_h159_din434-m20-tovschina.jpg)
