![М10 товщина 1,6-1,65мм сталь шайба контактна, тип N Delta-MKS (100 шт.) [7XS000007XSL1000D0] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5838667009_m10-tovschina-16-165mm.jpg)
М10 товщина 1,6-1,65мм сталь шайба контактна, тип N Delta-MKS (100 шт.) [7XS000007XSL1000D0] Metalvis
638 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 22 од.
- Код: 7XS000007XSL1000D0-k1
Шайба має рифлену поверхню, яка забезпечує надійний контакт в електричних ланцюгах, а також пружинними властивостями, які запобігають ослабленню з'єднання.
| Артикул | 7XS000007XSL1000D0 |
| Стандарт (група) | 7XS00 |
| Матеріал | сталь |
| Модель (марка) | тип N |
| Покриття | Delta-MKS |
| Галузь застосування | для машинобудування, для электромонтажа |
| Призначення | для електроустаткування |
| Діаметр, мм | 10 |
| Товщина, мм | 1,6-1,65 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Контактна |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Delta-MKS |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стандарт | 7XS00 |
- Ціна: 638 ₴/упаковка

