![М5 зовнішній ⌀10мм товщина 3мм нержавіюча сталь шайба-розетка (200 шт.) [N7R00000N7R0500000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5838666542_m5-zovnishnij-10mm.jpg)
М5 зовнішній ⌀10мм товщина 3мм нержавіюча сталь шайба-розетка (200 шт.) [N7R00000N7R0500000] Metalvis
1 516 ₴/упаковка
- В наявності 11 од.
- Код: N7R00000N7R0500000-k1
-
| Артикул | N7R00000N7R0500000 |
| Стандарт (група) | N7R00 |
| Матеріал | нержавіюча сталь А1 |
| Група кріплення | нержавіюче кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для гвинтів із потайною головкою |
| Діаметр, мм | 5 |
| Зовнішній діаметр, мм | 10 |
| Товщина, мм | 3 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Товщина шайби | 3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шайби | Шайба-розетка |
| Стандарт | N7R00 |
- Ціна: 1 516 ₴/упаковка

