![DIN25201 М18 зовнішній ⌀29мм товщина 3,4мм сталь шайба стопорна вібростійка Delta-MKS (10 шт.) [7XNL0007XNL01829D0] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5838665407_din25201-m18-zovnishnij.jpg)
DIN25201 М18 зовнішній ⌀29мм товщина 3,4мм сталь шайба стопорна вібростійка Delta-MKS (10 шт.) [7XNL0007XNL01829D0] Metalvis
785,40 ₴/упаковка
- В наявності 46 од.
- Код: 7XNL0007XNL01829D0-k1
-
| Артикул | 7XNL0007XNL01829D0 |
| Стандарт (група) | DIN 25201 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 465HV |
| Модель (марка) | аналог NORD-LOCK |
| Покриття | Delta-MKS |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для крепления кл.м. до 12.9, для вібронавантажених з'єднань |
| Діаметр, мм | 18 |
| Зовнішній діаметр, мм | 29 |
| Товщина, мм | 3,4 |
| Вага одиниці | 0.009 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Стопорна подвійна вібростійка |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 29 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 18 мм |
| Покриття | Delta-MKS |
| Стандарт | DIN 25201 |
| Товщина шайби | 3.4 мм |
- Ціна: 785,40 ₴/упаковка

![DIN25201 М18 зовнішній ⌀29мм товщина 3,4мм сталь шайба стопорна вібростійка Delta-MKS (10 шт.) [7XNL0007XNL01829D0] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5838665414_w159_h159_din25201-m18-zovnishnij.jpg)
