![DIN6798A М5 зовнішній ⌀10мм товщина 0,6мм сталь шайба стопорна зубчаста цинк білий (1000 шт.) [7V20000007V0520000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5838664405_din6798a-m5-zovnishnij.jpg)
DIN6798A М5 зовнішній ⌀10мм товщина 0,6мм сталь шайба стопорна зубчаста цинк білий (1000 шт.) [7V20000007V0520000] Metalvis
260 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 9 од.
- Код: 7V20000007V0520000-k1
Аналог ГОСТ10463-81
| Артикул | 7V20000007V0520000 |
| Стандарт (група) | DIN 6798A |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 350HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту |
| Призначення | для електроустаткування |
| Діаметр, мм | 5 |
| Зовнішній діаметр, мм | 10 |
| Товщина, мм | 0,6 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 10 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 5 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 6798A |
| Товщина шайби | 0.6 мм |
- Ціна: 260 ₴/упаковка

![DIN6798A М5 зовнішній ⌀10мм товщина 0,6мм сталь шайба стопорна зубчаста цинк білий (1000 шт.) [7V20000007V0520000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5838664695_w159_h159_din6798a-m5-zovnishnij.jpg)
