![DIN6798A М6 зовнішній ⌀11мм товщина 0,7мм нержавіюча сталь шайба стопорна зубчаста (200 шт.) [N7V00000N7V0600000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5838664405_din6798a-m6-zovnishnij.jpg)
DIN6798A М6 зовнішній ⌀11мм товщина 0,7мм нержавіюча сталь шайба стопорна зубчаста (200 шт.) [N7V00000N7V0600000] Metalvis
120 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 107 од.
- Код: N7V00000N7V0600000-k1
Аналог ГОСТ10463-81
| Артикул | N7V00000N7V0600000 |
| Стандарт (група) | DIN 6798A |
| Матеріал | нержавіюча сталь А2 |
| Твердість | 350HV |
| Група кріплення | нержавіюче кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для електроустаткування |
| Діаметр, мм | 6 |
| Зовнішній діаметр, мм | 11 |
| Товщина, мм | 0,7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Зубчаста |
| Внутрішній діаметр | 5.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 11 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Стандарт | DIN 6798A |
| Товщина шайби | 0.7 мм |
- Ціна: 120 ₴/упаковка

![DIN6798A М6 зовнішній ⌀11мм товщина 0,7мм нержавіюча сталь шайба стопорна зубчаста (200 шт.) [N7V00000N7V0600000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5838664410_w159_h159_din6798a-m6-zovnishnij.jpg)
