![DIN6799 М4 зовнішній ⌀9,3мм товщина 0,7мм сталь шайба упорна швидкознімна без покриття (1000 шт.) [7X00000007X0400000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5838664196_din6799-m4-zovnishnij.jpg)
DIN6799 М4 зовнішній ⌀9,3мм товщина 0,7мм сталь шайба упорна швидкознімна без покриття (1000 шт.) [7X00000007X0400000] Metalvis
400 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 42 од.
- Код: 7X00000007X0400000-k1
Аналог ГОСТ11648-75
| Артикул | 7X00000007X0400000 |
| Стандарт (група) | DIN 6799 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 460HV |
| Покриття | без покриття |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для фіксації на валах |
| Діаметр, мм | 4 |
| Зовнішній діаметр, мм | 9,3 |
| Товщина, мм | 0,7 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Швидкознімна |
| Зовнішній діаметр | 9.3 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Покриття | Без покриття |
| Стандарт | DIN 6799 |
| Товщина шайби | 0.7 мм |
- Ціна: 400 ₴/упаковка

![DIN6799 М4 зовнішній ⌀9,3мм товщина 0,7мм сталь шайба упорна швидкознімна без покриття (1000 шт.) [7X00000007X0400000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5838664207_w159_h159_din6799-m4-zovnishnij.jpg)
