![DIN440 М6 зовнішній ⌀22мм товщина 2мм сталь шайба плоска збільшена цинк білий (100 шт.) [7D20000007D0620000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831428195_din440-m6-zovnishnij.jpg)
DIN440 М6 зовнішній ⌀22мм товщина 2мм сталь шайба плоска збільшена цинк білий (100 шт.) [7D20000007D0620000] Metalvis
132 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 566 од.
- Код: 7D20000007D0620000-k
-
| Артикул | 7D20000007D0620000 |
| Стандарт (група) | DIN 440 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 100HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування, для дерев'яних конструкцій, для складання меблів |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 5.8, для кріплення дерев'яних конструкцій |
| Для якої основи? | для дерева |
| Діаметр, мм | 6 |
| Зовнішній діаметр, мм | 22 |
| Товщина, мм | 2 |
| Вага одиниці | 0.004 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска збільшена |
| Внутрішній діаметр | 5.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 22 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 440 |
| Товщина шайби | 2 мм |
- Ціна: 132 ₴/упаковка

![DIN440 М6 зовнішній ⌀22мм товщина 2мм сталь шайба плоска збільшена цинк білий (100 шт.) [7D20000007D0620000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831428216_w159_h159_din440-m6-zovnishnij.jpg)
