![DIN433 М2 зовнішній ⌀4,5мм товщина 0,3мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (250 шт.) [7O20S0007O20S02020] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831426094_din433-m2-zovnishnij.jpg)
DIN433 М2 зовнішній ⌀4,5мм товщина 0,3мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (250 шт.) [7O20S0007O20S02020] Metalvis
150 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 63 од.
- Код: 7O20S0007O20S02020-k
Шайба плоска вузька підкладна для гвинтів із циліндричною головкою.
| Артикул | 7O20S0007O20S02020 |
| Стандарт (група) | DIN 433 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 140HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 8.8 |
| Діаметр, мм | 2 |
| Зовнішній діаметр, мм | 4,5 |
| Товщина, мм | 0,3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 17 мм |
| Зовнішній діаметр | 4.5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 2 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 433 |
| Товщина шайби | 0.3 мм |
- Ціна: 150 ₴/упаковка

![DIN433 М2 зовнішній ⌀4,5мм товщина 0,3мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (250 шт.) [7O20S0007O20S02020] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831427051_w159_h159_din433-m2-zovnishnij.jpg)
