![DIN433 М2.5 зовнішній ⌀5мм товщина 0,5мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (250 шт.) [7O20S0007O20S02720] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831426094_din433-m25-zovnishnij.jpg)
DIN433 М2.5 зовнішній ⌀5мм товщина 0,5мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (250 шт.) [7O20S0007O20S02720] Metalvis
180 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 93 од.
- Код: 7O20S0007O20S02720-k
Шайба плоска вузька підкладна для гвинтів із циліндричною головкою.
| Артикул | 7O20S0007O20S02720 |
| Стандарт (група) | DIN 433 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 140HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 8.8 |
| Діаметр, мм | 2,5 |
| Зовнішній діаметр, мм | 5 |
| Товщина, мм | 0,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 2.2 мм |
| Зовнішній діаметр | 5 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 2.5 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 433 |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
- Ціна: 180 ₴/упаковка
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платіжом і на банківську карту буде додано вартість за оброблення й паковання товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуєте онлайн: Промолатання, Оплата картою Visa, Mastercard — WayForPay, Онлайн-оплата картою Visa, Mastercard — LiqPay.

![DIN433 М2.5 зовнішній ⌀5мм товщина 0,5мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (250 шт.) [7O20S0007O20S02720] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831427048_w159_h159_din433-m25-zovnishnij.jpg)
