![DIN433 М4 зовнішній ⌀8мм товщина 0,5мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (500 шт.) [7O20S0007O20S04020] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831426094_din433-m4-zovnishnij.jpg)
DIN433 М4 зовнішній ⌀8мм товщина 0,5мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (500 шт.) [7O20S0007O20S04020] Metalvis
70 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 77 од.
- Код: 7O20S0007O20S04020-k
Шайба плоска вузька підкладна для гвинтів із циліндричною головкою.
| Артикул | 7O20S0007O20S04020 |
| Стандарт (група) | DIN 433 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 200HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 8.8 |
| Діаметр, мм | 4 |
| Зовнішній діаметр, мм | 8 |
| Товщина, мм | 0,5 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 31 мм |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 4 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 433 |
| Товщина шайби | 0.5 мм |
- Ціна: 70 ₴/упаковка

![DIN433 М4 зовнішній ⌀8мм товщина 0,5мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (500 шт.) [7O20S0007O20S04020] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831427036_w159_h159_din433-m4-zovnishnij.jpg)
