![DIN433 М8 зовнішній ⌀15мм товщина 1,6мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (100 шт.) [7O20S0007O20S08020] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831426094_din433-m8-zovnishnij.jpg)
DIN433 М8 зовнішній ⌀15мм товщина 1,6мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (100 шт.) [7O20S0007O20S08020] Metalvis
144 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 47 од.
- Код: 7O20S0007O20S08020-k
Шайба плоска вузька підкладна для гвинтів із циліндричною головкою.
| Артикул | 7O20S0007O20S08020 |
| Стандарт (група) | DIN 433 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 200HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 8.8 |
| Діаметр, мм | 8 |
| Зовнішній діаметр, мм | 15 |
| Товщина, мм | 1,6 |
| Вага одиниці | 0.002 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска зменшена |
| Внутрішній діаметр | 6.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 15 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 8 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 433 |
| Товщина шайби | 1.6 мм |
- Ціна: 144 ₴/упаковка

![DIN433 М8 зовнішній ⌀15мм товщина 1,6мм сталь шайба плоска зменшена цинк білий (100 шт.) [7O20S0007O20S08020] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831426097_w159_h159_din433-m8-zovnishnij.jpg)
