![DIN125 М10 зовнішній ⌀20мм товщина 2мм латунь шайба плоска (10 шт.) [L7000000L701000000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831413759_din125-m10-zovnishnij.jpg)
DIN125 М10 зовнішній ⌀20мм товщина 2мм латунь шайба плоска (10 шт.) [L7000000L701000000] Metalvis
148,80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 360 од.
- Код: L7000000L701000000-k
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | L7000000L701000000 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | латунь |
| Група кріплення | латунне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для різьбових з'єднань |
| Діаметр, мм | 10 |
| Зовнішній діаметр, мм | 20 |
| Товщина, мм | 2 |
| Вага одиниці | 0.004 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Матеріал шайби | Латунь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 2 мм |
- Ціна: 148,80 ₴/упаковка

![DIN125 М10 зовнішній ⌀20мм товщина 2мм латунь шайба плоска (10 шт.) [L7000000L701000000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831424861_w159_h159_din125-m10-zovnishnij.jpg)
