![DIN125-1 М10 зовнішній ⌀20мм товщина 2мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O1020000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-1-m10-zovnishnij.jpg)
DIN125-1 М10 зовнішній ⌀20мм товщина 2мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O1020000] Metalvis
84 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1331 од.
- Код: 7O20000007O1020000-k
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | 7O20000007O1020000 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | сталь |
| Твердість | 140HV |
| Покриття | цинк білий |
| Галузь застосування | для машинобудування, для складання меблів |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 8.8 |
| Діаметр, мм | 10 |
| Зовнішній діаметр, мм | 20 |
| Товщина, мм | 2 |
| Вага одиниці | 0.003 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 20 мм |
| Матеріал шайби | Сталь |
| Метрична різьба, М | 10 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 2 мм |
- Ціна: 84 ₴/упаковка

![DIN125-1 М10 зовнішній ⌀20мм товщина 2мм сталь шайба плоска цинк білий (100 шт.) [7O20000007O1020000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831424861_w159_h159_din125-1-m10-zovnishnij.jpg)
