![DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм нержавіюча сталь шайба плоска (50 шт.) [N7000000N712000000] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5831412937_din125-m12-zovnishnij.jpg)
DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм нержавіюча сталь шайба плоска (50 шт.) [N7000000N712000000] Metalvis
198 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 311 од.
- Код: N7000000N712000000-k
Аналог ГОСТ 11371-78
| Артикул | N7000000N712000000 |
| Стандарт (група) | DIN 125 |
| Матеріал | нержавійна сталь А2 |
| Твердість | 140HV |
| Група кріплення | нержавійне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування |
| Призначення | для кріплення кл.м. до 70 |
| Діаметр, мм | 12 |
| Зовнішній діаметр, мм | 24 |
| Товщина, мм | 2,5 |
| Вага одиниці | 0.006 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шайби | Плоска |
| Внутрішній діаметр | 10.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 24 мм |
| Матеріал шайби | Нержавіюча сталь |
| Метрична різьба, М | 12 мм |
| Стандарт | DIN 125 |
| Товщина шайби | 2.5 мм |
- Ціна: 198 ₴/упаковка

![DIN125 М12 зовнішній ⌀24мм товщина 2,5мм нержавіюча сталь шайба плоска (50 шт.) [N7000000N712000000] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5831424829_w159_h159_din125-m12-zovnishnij.jpg)
