![DIN931 М6х130 різьба L24 сталь 8.8 оцинкований болт з шестигранною головкою під ключ 10мм (10шт.) [5M62000005M660A32C] Metalvis, фото 1](https://images.prom.ua/5931529964_din931-m6h130-rizba.jpg)
DIN931 М6х130 різьба L24 сталь 8.8 оцинкований болт з шестигранною головкою під ключ 10мм (10шт.) [5M62000005M660A32C] Metalvis
349,80 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 62 од.
- Код: 5M62000005M660A32C-k
-
| Артикул | 5M62000005M660A32C |
| Стандарт (група) | DIN 931 |
| Матеріал | сталь |
| Клас міцності | 8.8 |
| Покриття | цинк білий |
| Головка | шестигранна |
| Вид нарізі | часткова |
| Тип нарізі | метрична |
| Група кріплення | високоміцне кріплення |
| Галузь застосування | для машинобудування, для авторемонту |
| Діаметр, мм | 6 |
| Довжина, мм | 130 |
| Довжина нарізі (ном.), мм | 24 |
| Розмір під ключ, мм | 10 |
| Вага одиниці | 0.024 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metalvis |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина болта | 130 мм |
| Клас міцності | 8.8 |
| Крок різьби | 1 мм |
| Матеріал болта | Сталь |
| Метрична різьба, М | 6 мм |
| Покриття | Цинк білий |
| Призначення болта | Машинобудівний |
| Розмір під ключ | 10 мм |
| Стандарт | DIN 931 |
| Тип різьби | Метрична |
| Форма болта | З шестигранною голівкою та неповною різьбою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид різьби | Часткова |
| Головка | Шестигранна |
- Ціна: 349,80 ₴/упаковка

![DIN931 М6х130 різьба L24 сталь 8.8 оцинкований болт з шестигранною головкою під ключ 10мм (10шт.) [5M62000005M660A32C] Metalvis, фото 2](https://images.prom.ua/5931530546_w159_h159_din931-m6h130-rizba.jpg)
