![Конектор RJ45 для S-ONE на DIN-рейку [VDIR380005] LexCom Home Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6869220049_konektor-rj45-dlya.jpg)
Конектор RJ45 для S-ONE на DIN-рейку [VDIR380005] LexCom Home Schneider Electric
1 209,46 ₴/од.
Мінімальне замовлення — 5 од.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: VDIR380005
Дозволяє встановлювати роз’єми RJ45 S-ONE, якими оснащені пристрої.
| Серія | LexCom Home |
| Піддіапазон | FIX family |
| Коротка назва пристрою | FIX RJ45 |
| Тип продукту | Modular support |
| Склад пристрою | room picto 1 sticker sheet, To choose application 1 barell |
| Тип роз'єму | S-One |
| Кількість в одному комплекті | 1 |
| Призначення продукту | Без інструмента RJ45 connector Actassi S-one |
| Ширина | 67 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Висота | 65 мм |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0…80 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Застосовується кабель | Багатожильний |
| Колір | Білий |
| Тип | Модуль Keystone Jack RJ-45 |
| Тип підключення | Самозатискний |
- Ціна: 1 209,46 ₴/од.
- Мінімальне замовлення: 5 од.

