![Лінійка-рівень 300x61x19мм для розмітки отворів під монтажні коробки [IMT35043] Multifix Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6862743646_linijka-riven-300x61x19mm-dlya.jpg)
Лінійка-рівень 300x61x19мм для розмітки отворів під монтажні коробки [IMT35043] Multifix Schneider Electric
787,13 ₴/од.
Показати оптові ціни- В наявності 138 од.
- Оптом і в роздріб
- Код: IMT35043
Лінійка для розмітки
| Серія продукту | Multifix |
| Сумісність серії | Multifix Air |
| Тип виробу або компоненту | Температура маркування |
| Додаткове обладнання | Рівень |
| Кількість в одному комплекті | Комплект з 1 шт. |
| Відтінок кольору | Зелений |
| Матеріал | ПС (полістирол) |
| Висота | 61 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 19 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Основні | |
| Вимірювальна шкала | Градусы, Метрична |
| Матеріал | Пластик |
| Тип рівня | Водяний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоча довжина, мм | 260 |
| Тип інструмента | Лінійка-рівень |
- Ціна: 787,13 ₴/од.

![Лінійка-рівень 300x61x19мм для розмітки отворів під монтажні коробки [IMT35043] Multifix Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6862743647_w159_h159_linijka-riven-300x61x19mm-dlya.jpg)
![Лінійка-рівень 300x61x19мм для розмітки отворів під монтажні коробки [IMT35043] Multifix Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6862743648_w159_h159_linijka-riven-300x61x19mm-dlya.jpg)
![Лінійка-рівень 300x61x19мм для розмітки отворів під монтажні коробки [IMT35043] Multifix Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6862743649_w159_h159_linijka-riven-300x61x19mm-dlya.jpg)
