![Розетка накладна з захисною кришкою IP44 біла [WDE000540] PA6 FR850 Cedar Plus Шнейдер Електрік, фото 1](https://images.prom.ua/6862742912_rozetka-nakladna-z.jpg)
Розетка накладна з захисною кришкою IP44 біла [WDE000540] PA6 FR850 Cedar Plus Шнейдер Електрік
460,07 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 680 ₴
- Немає в наявності
- Код: WDE000540
Розетка французький стандарт CEDAR PLUS
| Назва серії | Cedar Plus |
| Тип виробу або компоненту | Розетка |
| Опис стандарту роз'єму | Контакт заземлення |
| Кількість розеток | 1 |
| Форма поставки | Повний комплект |
| Додаткові функції | Захисні шторки |
| Колір кришки | Білий |
| Монтаж | Відкритий |
| Діапазон потужності | 3680 Вт |
| Номінальний струм | 16 A на 250 В змінний струм |
| Тип клем | Підйомні клеми |
| Ємність клем | 2 кабель(лі) 2,5 мм² |
| Структура дроту | Жорсткий, Гнучкий |
| Довжина зачистки проводів | 11 мм |
| Матеріал видимих частин | PA6 FR850 |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| Висота | 79 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Глибина | 52 мм |
| Маса нетто | 0,098 кг |
| Сертифікація виробу | BBJ |
| Ступінь захисту IP | IP44 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Накладний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 66 мм |
- Ціна: 460,07 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

