![28x28x6,4мм Самоклейка основа для стяжки до 4,8мм поліамід білий (100 шт.) [IMT46451] Thorsman Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6862739513_28x28x64mm-samoklejka-osnova.jpg)
28x28x6,4мм Самоклейка основа для стяжки до 4,8мм поліамід білий (100 шт.) [IMT46451] Thorsman Schneider Electric
1 020,76 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: IMT46451
Самоклеюча основа Thorsman від Schneider Electric. Матеріал для монтажу кабельних стяжок шириною 4,8 мм. Має самоклеючу основу 3M™. Розміри виробу: (Ш) 28 мм x (В) 28 мм x (Г) 6,4 мм. Виготовлений з PA (поліаміду) 6.6. Температура навколишнього середовища для експлуатації: від -30°C до +85°C. Упаковка виготовлена з матеріалу, що підлягає 100% вторинній переробці. Комплект зі 100 штук у пакеті, що закривається на zip застібку. Кабельні аксесуари Thorsman розроблені для досягнення максимального результату. Асортимент кабельних аксесуарів і кріплень Thorsman забезпечує широку пропозицію для всіх потреб клієнтів і охоплює максимальну кількість застосувань, гнучкість, надійність і продуктивність. Продукція відповідає стандарту МЕК 62275.
| Асортимент продукції | Thorsman installation material |
| Тип продукту | Самоклеюча основа |
| Колір | Прозорий |
| Кількість в упаковці | 100 штук |
| Призначення продукту | Для максимальної ширини стяжки 4,8 мм |
| Умови використання | Критий |
| Спосіб кріплення | Клей |
| Матеріал | PA (поліамід) 6.6 |
| Висота | 28,0 мм |
| Ширина | 28,0 мм |
| Глибина | 6,4 мм |
| Характеристики зовнішнього середовища | Вогнестійкість 30 с згідно EN 62275 |
| Вогнестійкість | Самозатухаючий |
| Робоча температура навколишнього середовища | -30…85 °C |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Довжина | 28 мм |
| Матеріал виробу | Поліамід |
| Ширина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 020,76 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![28x28x6,4мм Самоклейка основа для стяжки до 4,8мм поліамід білий (100 шт.) [IMT46451] Thorsman Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6862739515_w159_h159_28x28x64mm-samoklejka-osnova.jpg)
