![Лючок підлоговий 6 модулів 200x70x275мм пластик [INS52122] Unica System+ Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6869219567_lyuchok-pidlogovij-6.jpg)
Лючок підлоговий 6 модулів 200x70x275мм пластик [INS52122] Unica System+ Schneider Electric
5 129,88 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: INS52122
Підлоговий лючок Schneider Electric Unica System+ INS52122 сірого кольору, розміром 6 модулів по 45 мм. Його монтажну коробку можна також встановити і в стіну. Підлоговий лючок виготовлено з пластику. Кришка лючка входить в комплект поставки і з легкістю кріпиться до основи лючка. В кришці лючка передбачено місце під підлогове покриття товщиною 6 мм. Супорти кріпляться в лючок. Супорти можуть бути встановлені в одному з трьох положень по глубині. Лючки доповнюються електроустановчими виробами Unica New. Розміри лючка: ширина 200 мм, висота 70 мм, довжина 275 мм. Підходять для встановлення в бетонну стяжку. Комплект поставки складається з аксесуарів та одного лючка. Ступінь захисту IP24. Підлогові лючки не містять ртуті та важких металів. Unica System+ це серія інноваційних та стильних рішень для організації робочих місць, яка легко встановлюється.
| Серія продукту | Unica System+ |
| Серія | Unica |
| Тип виробу або компоненту | Для коробки лючка |
| Сумісність продуктів | Unica outlet - 45 мм x 45 мм, Unica outlet - 45 мм x 90 мм |
| Система встановлення кабелю | підлогова розеткова коробка |
| Монтаж пристрою | Підлоговий монтаж |
| Розмір | корпус: L |
| Форма підлогової розподільчої коробки | Прямокутний |
| Ступінь ударозахисту | IK08 |
| Відтінок кольору | Сірий |
| Матеріал | пластик матове покриття |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 275 мм |
| Тип підлоги | фальшпідлога |
| Область застосування продукту | розподіл розеток |
| Ступінь захисту | IP24 |
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість модулів | 6 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 200 мм |
| Висота люка | 70 мм |
| Глибина люка | 275 мм |
| Основні | |
| Спосіб встановлення | Підлоговий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал люка | Пластик |
- Ціна: 5 129,88 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

