![60x60мм Короб перфорований L=99см ПВХ синій [A0070020011] АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6691771902_60x60mm-korob-perforovanij.jpg)
60x60мм Короб перфорований L=99см ПВХ синій [A0070020011] АСКО
208,28 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 39 од.
- Код: A0070020011-99
Призначені для зручного прокладання електромереж всередині електроустановок.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 50085-2-1 |
| Внутрішні розміри, мм: | 60x60x995 |
| Об'єм, м³: | 0.0072 |
| Матеріал виготовлення: | ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: | -5...+60 |
| Вага, кг: | 1.124 |
| Кількість в ящику, шт: | 40 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Синій |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Тип конструкції | Перфорована |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 60 мм |
- Ціна: 208,28 ₴/од.

![60x60мм Короб перфорований L=99см ПВХ синій [A0070020011] АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/6691771903_w159_h159_60x60mm-korob-perforovanij.jpg)
![60x60мм Короб перфорований L=99см ПВХ синій [A0070020011] АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/6691772156_w159_h159_60x60mm-korob-perforovanij.jpg)
