![80x60мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070050045] ПВХ магістральний STEP АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6684304181_80x60mm-kabel-kanal-korob.jpg)
80x60мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070050045] ПВХ магістральний STEP АСКО
251,28 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 4 од.
- Код: A0070050045-99
Призначені для монтажу відкритої електропроводки у приміщеннях з нормальними умовами, забезпечує надійний захист силових кабелів, проводів і кабелів передачі даних та інших комунікацій від зовнішніх механічних впливів.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 50085-1; ДСТУ EN 61386-1 |
| Кількість в упаковці, шт: | 4 |
| Внутрішні розміри, мм: | 80x60x995 |
| Ступінь захисту: | IP 40 |
| Колір: | білий |
| Матеріал виготовлення: | ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: | -10...+40 |
| Вага, кг: | 1.55 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 251,28 ₴/од.

