![25x25мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070050039] ПВХ магістральний STEP АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6684304169_25x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
25x25мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070050039] ПВХ магістральний STEP АСКО
57,37 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: A0070050039-99
Призначені для монтажу відкритої електропроводки у приміщеннях з нормальними умовами, забезпечує надійний захист силових кабелів, проводів і кабелів передачі даних та інших комунікацій від зовнішніх механічних впливів.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 50085-1; ДСТУ EN 61386-1 |
| Кількість в упаковці, шт: | 25 |
| Внутрішні розміри, мм: | 25x25x995 |
| Ступінь захисту: | IP 40 |
| Колір: | білий |
| Матеріал виготовлення: | ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: | -10...+40 |
| Вага, кг: | 0.372 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 57,37 ₴/од.

![25x25мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070050039] ПВХ магістральний STEP АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/6684304170_w159_h159_25x25mm-kabel-kanal-korob.jpg)
