![25x16мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010004] ПВХ магістральний АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6684303056_25x16mm-kabel-kanal-korob.jpg)
25x16мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010004] ПВХ магістральний АСКО
47,93 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: A0070010004-99
Призначені для зручного та безпечного прокладання електричних мереж всередині приміщень.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 50085-2-1 |
| Кількість в упаковці, шт: | 25 |
| Внутрішні розміри, мм: | 25x16x995 |
| Об'єм, м³: | 0.0008 |
| Ступінь захисту: | IP 40 |
| Колір: | білий |
| Матеріал виготовлення: | ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: | -10...+40 |
| Вага, кг: | 0.21 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 25 мм |
- Ціна: 47,93 ₴/од.

![25x16мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010004] ПВХ магістральний АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/6684303055_w159_h159_25x16mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![25x16мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010004] ПВХ магістральний АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/6684303066_w159_h159_25x16mm-kabel-kanal-korob.jpg)
