![20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010003] ПВХ магістральний АСКО, фото 1](https://images.prom.ua/6684303055_20x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010003] ПВХ магістральний АСКО
38,76 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- В наявності 1 од.
- Код: A0070010003-99
Призначені для зручного та безпечного прокладання електричних мереж всередині приміщень.
| Відповідність стандартам: | ДСТУ EN 50085-2-1 |
| Кількість в упаковці, шт: | 30 |
| Внутрішні розміри, мм: | 20x10x995 |
| Об'єм, м³: | 0.0004 |
| Ступінь захисту: | IP 40 |
| Колір: | білий |
| Матеріал виготовлення: | ПВХ |
| Температура експлуатації, °С: | -10...+40 |
| Вага, кг: | 0.178 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | АСКО-УКРЕМ |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Полівінілхлорид |
| Спосіб установки | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Тип конструкції | Цілісна |
| Тип системи | Короб монтажний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 995 мм |
| Ширина | 20 мм |
- Ціна: 38,76 ₴/од.

![20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010003] ПВХ магістральний АСКО, фото 2](https://images.prom.ua/6684303056_w159_h159_20x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
![20x10мм Кабель-канал (короб) L=99см білий [A0070010003] ПВХ магістральний АСКО, фото 3](https://images.prom.ua/6684303063_w159_h159_20x10mm-kabel-kanal-korob.jpg)
