![Коробка монтажна 90x100мм IP67 накладна сіра [PKZ100] Mureva Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840544048_korobka-montazhna-90x100mm.jpg)
Коробка монтажна 90x100мм IP67 накладна сіра [PKZ100] Mureva Schneider Electric
1 746,81 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: PKZ100
Корпус настінного монтажу 16А 5P IP67
| Серія продукту | Mureva |
| Тип виробу або компоненту | задня коробка |
| Опис полюсів | 3P або 4P |
| [In] номінальний струм | 32-32 А |
| Ступінь захисту | IP67 відповідно до МЕК 60529 |
| Ступінь ударозахисту | IK09 відповідно до EN 62262 |
| Клеми підключення | |
| Матеріал контакту | гвинт: нержавіюча сталь |
| Стандарти | МЕК 60309-2 |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 100 мм |
| Глибина | 89 мм |
| Маса нетто | 0.33 кг |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25-40 °C |
| Категорія вилки, розетки | низька напруга |
| Відносна вологість | 90-90 % на 20-20 °C |
| Вогнестійкість | 850 °C відповідно до МЕК 60695-2-11 |
| Розмір основи | 90 x 100 мм |
| Спосіб кріплення | Монтаж на панелі |
| Монтаж пристрою | Поверхня |
| Країна виробник | Італія |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Монтажна коробка |
- Ціна: 1 746,81 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

