![Датчик присутності 360° 10-1000Lx дальність 7м інфрачервоний MASTER DALI IP20 білий [MTN5510-1519] ARGUS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840831276_datchik-prisutnosti-360.jpg)
Датчик присутності 360° 10-1000Lx дальність 7м інфрачервоний MASTER DALI IP20 білий [MTN5510-1519] ARGUS Schneider Electric
17 760,93 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: MTN5510-1519
Датчик присутності ARGUS з ІЧ-приймачем MASTER DALI
| Діапазон | Merten |
| Тип виробу або компоненту | Датчик присутності |
| Опис виробу | Повний комплект |
| Відтінок кольору | Полярно-білий (RAL 9010) |
| Область застосування продукту | Освітлення |
| Тип технології | Електронний |
| Монтаж пристрою | Стеля |
| Спосіб кріплення | Гвинтами і монтажними лапками |
| Протокол порту обміну даними | DALI |
| Матеріал | Термопластик |
| Покриття поверхні | Глянцевий |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 220/230 В |
| Тип мережі | Змінний струм |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Номінальний струм | 30 мА |
| Кут виявлення | 360° |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 10…1000 люкс |
| Висота монтажу | 2,5 м |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Дальність виявлення руху: | 7 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Кут огляду | 360 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 17 760,93 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

