![Сутінковий вимикач 3-2000Lx з замтримкою IP54 світло-сірий [MTN544894] ARGUS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840832298_sutinkovij-vimikach-3-2000lx.jpg)
Сутінковий вимикач 3-2000Lx з замтримкою IP54 світло-сірий [MTN544894] ARGUS Schneider Electric
7 077,96 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: MTN544894
Сутінковий вимикач з затримкою 3-2000лк ARGUS сірий 230В
| Діапазон | Merten |
| Тип виробу або компоненту | Сутінковий вимикач |
| Відтінок кольору | Світло-сірий |
| Доступна функція | З вбудованим датчиком освітленості |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В |
| [In] номінальний струм | 10 А |
| Комутаційна здатність [Вт] | 2300 |
| Чутливість до оптичного випромінювання | 2…300 люкс |
| Витримка часу | 40 секунд, 100 секунд |
| Тип контакту та з'єднання | 1 нормально відкритий |
| Матеріал | Полікарбонат блискучий |
| Ступінь захисту IP | IP54 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Фотодатчик |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 7 077,96 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

