![Датчик руху 2 канали 360° 5-1000Lx дальність 3,5м інфрачервоний IP20 білий [CCT570003] ARGUS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840840455_datchik-ruhu-2.jpg)
Датчик руху 2 канали 360° 5-1000Lx дальність 3,5м інфрачервоний IP20 білий [CCT570003] ARGUS Schneider Electric
8 488,70 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT570003
Датчик руху фальш стеля ARGUS 2 КАН 360
| Серія продукту | Стандартний датчик руху ARGUS |
| Діапазон | ARGUS |
| Тип виробу або компоненту | Датчик руху |
| Тип електричного навантаження | Світлодіодне освітлення: 100 Вт; Компактна люмінесцентна лампа: 100 Вт; Двигун: 100 Вт; Реле: 5 А - 250 В; Лампи розжарювання: 1000 Вт - 230 В; Галогенна лампа: 900 Вт - 230 В; Галогенна лампа з електричним трансформатором: 250 ВА; Галогенна лампа з трансф. із феромагніт. сердечником: 500 ВА; Люмінесцентна лампа: 200 ВА; Ємнісна: 21 мкФ; Ємнісна: 14 мкФ |
| Відтінок кольору | Білий |
| Вихідна напруга | 220...250 В |
| Тип керування | Датчик руху |
| Доступна функція | Перемикання, перемикання, затемнення |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 5…1000 люкс |
| Дальність виявлення | Радіальний: 3500 мм |
| Монтаж пристрою | Стеля, вбудований |
| Висота монтажу | 2,5 м |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Дальність виявлення руху: | 3.5 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Кут огляду | 360 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 8 488,70 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

