![Датчик руху 360° 5-2000Lx дальність 3,9м інфрачервоний IP20 білий [CCT56P002] ARGUS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840828637_datchik-ruhu-360.jpg)
Датчик руху 360° 5-2000Lx дальність 3,9м інфрачервоний IP20 білий [CCT56P002] ARGUS Schneider Electric
5 788,53 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT56P002
Датчик руху ARGUS 360
| Серія продукту | Стандартний датчик руху ARGUS |
| Діапазон | ARGUS |
| Тип виробу або компоненту | Датчик руху |
| Тип електричного навантаження | Ємнісна: 6 А, 28 мкФ, змінний струм; Галогенна лампа: 1000 Вт, змінний струм; Компактна люмінесцентна лампа: 4 x 23 Вт, змінний струм; Галогенна лампа НН з трансформатором з обмоткою: 500 ВА; Галогенна лампа НН з електричним трансформатором: 315 ВА; Люмінесцентна лампа: 250 ВА, змінний струм; Лампа розжарювання: 1000 Вт, змінний струм |
| Відтінок кольору | Білий |
| Тип пакування | Картонна коробка |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 220...240 В |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Вихідний струм | 10 А |
| Тип налаштування | Регульована світлочутливість |
| Налаштування часу | Витримка часу 3 с ... 10 хв |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 5…2000 люкс |
| Горизонтальний кут виявлення | 0…360 ° |
| Дальність виявлення | Радіальний: 3,9 м |
| Матеріал | АБС + ПК матовий |
| Монтаж пристрою | Стеля |
| Висота монтажу | 2,4 м |
| Умови використання | Використання тільки в приміщенні |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Дальність виявлення руху: | 3.9 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Кут огляду | 360 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 5 788,53 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

