![Датчик присутності високочастотний 360° 10-2000Lx дальність 7м інфрачервоний IP52 білий [CCT551023] ARGUS Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840826716_datchik-prisutnosti-visokochastotnij.jpg)
Датчик присутності високочастотний 360° 10-2000Lx дальність 7м інфрачервоний IP52 білий [CCT551023] ARGUS Schneider Electric
16 848 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT551023
Датчик високочастотний ARGUS 2 канали 360
| Серія продукту | Стандартний датчик руху ARGUS |
| Діапазон | ARGUS |
| Тип виробу або компоненту | Датчик присутності |
| Тип електричного навантаження | Світлодіодне освітлення: 100 Вт; Лампи розжарювання: 2000 Вт - 230 В; Галогенна лампа: 1000 Вт - 230 В; Люмінесцентна лампа: 900 ВА; Компактна люмінесцентна лампа: 100 Вт; Двигун: 100 Вт; Реле: 5 А - 250 В; Галогенна лампа з електричним трансформатором: 1000 ВА; Галогенна лампа з трансф. із феромагніт. сердечником: 1000 ВА |
| Відтінок кольору | Білий |
| Частота мережі | 50/60 Гц |
| Функція входу | Перемикач |
| Вихідна напруга | 220...250 В |
| Вихідний струм | 10 A |
| Кількість каналів | 2 |
| Тип керування | Датчик руху |
| Доступна функція | Перемикання, перемикання, затемнення |
| Регулювання інтенсивності освітлення | 10…2000 люкс |
| Горизонтальний кут виявлення | 360 ° |
| Дальність виявлення | Радіальний: 7000 мм |
| Тип технології | Високочастотний |
| Висота монтажу | 2,5 м |
| Ступінь захисту IP | IP40, IP52 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Дальність виявлення руху: | 7 м |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP52 |
| Напруга | 230 В |
| Способи установки | Стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Принцип дії | Інфрачервоний |
| Кут огляду | 360 |
| Колір | Білий |
- Ціна: 16 848 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Датчик присутності високочастотний 360° 10-2000Lx дальність 7м інфрачервоний IP52 білий [CCT551023] ARGUS Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6840826753_w159_h159_datchik-prisutnosti-visokochastotnij.jpg)
