![Універсальний модуль LED димер 230В 40x45x20мм IP20 [CCT99100] Merten Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6840807312_universalnij-modul-led.jpg)
Універсальний модуль LED димер 230В 40x45x20мм IP20 [CCT99100] Merten Schneider Electric
7 694,37 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCT99100
Універсальний модуль світлорегулятор LED
| Діапазон | Merten |
| Назва продукту | Merten вставки |
| Тип виробу або компоненту | Димер |
| Опис виробу | Модуль |
| Монтажна опора | Вбудована |
| Тип керування | з механічний Кнопковий вимикач |
| Область застосування продукту | Автоматичне визначення навантаження; Управління світлорегулятором; Пульт дистанційного керування |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм 50 Гц |
| Тип електричного навантаження | Галогенна лампа: 5...150 Вт на 230 В; Лампа розжарювання: 5...200 Вт; Галогенна лампа НН з електричним трансформатором: 5...200 Вт; Світлодіодна лампа: 4...20 ВА (RL LED режим); Світлодіодна лампа: 4...100 ВА (RC режим); Галогенна лампа Н з трансф. із феромагніт. сердечником: 5...200 ВА |
| Тип захисту | Захист від короткого замикання і перевантаження; Захист від перегріву |
| Довжина зачистки проводів | 6 мм |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі 1 x 2.5 мм² твердий; Гвинтові затискачі 1 x 2.5 мм² жорсткий |
| Відносна вологість | 5…95 % |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стандарти | EN 60669-2-1; EN 61000-6-3 |
| Сертифікація виробу | CE |
| Тип пакування | Картонна коробка |
| Висота | 45 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Глибина встановлення | 20 мм |
| Маса нетто | 0,02 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
- Ціна: 7 694,37 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

