![Лампа сигнальна 22мм 230V AC BA 9s жовтий з редуктором [XB7EV75P] Harmony XB7 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6885056748_lampa-signalna-22mm.jpg)
Лампа сигнальна 22мм 230V AC BA 9s жовтий з редуктором [XB7EV75P] Harmony XB7 Schneider Electric
475,34 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: XB7EV75P
Сигнальна лампа з редуктором, жовта
| Серія продукту | Harmony XB7 |
| Тип виробу або компоненту | Контрольна лампа |
| Назва пристрою | XB7 |
| Монтажний діаметр | 22 мм |
| Продаж неподільною кількістю | 10 |
| Додаткова інформація про виконавчий механізм | З гладкою лінзою |
| Джерело світла | Лампа розжарювання |
| Опис виробу | Монолітний виріб |
| Висота | 29 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Глибина | 54 мм |
| Опис клем ISO n°1 | (X1-X2)PL |
| Маса нетто | 0,02 кг |
| Категорія перенапруги | Клас II conforming to IEC 60536 |
| Монтаж пристрою | Кріпильний отвір: 22,5 мм; Центр фіксації: >= 30 x 40 мм метал 1–6 мм, пластик 2–6 мм; Кріпильна гайка: 2–2,4 Н.м |
| Форма головки сигнального блоку | Круглий |
| Колір ковпачка/кнопки або лізни | Жовтий |
| Клеми підключення | Faston 6.35 x 0.8 мм; Вилочні роз’єми 6.5 мм; Гвинтові <=2 x 1.5 мм² з наконечником; Гвинтові 1 x 0.22…2 x 2.5 мм² без наконечника |
| Момент затягування | 0,8–1,2 Н.м |
| Форма головки гвинта | Хрестовий JIS №1, Philips №1, PZ №1; Прорізний Ø4 мм, Ø5.5 мм |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 250 В (ступінь забруднення 3) |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ |
| Тип сигналізації | Постійний |
| Цоколь лампи | BA 9с |
| Живлення світлового блоку | Прямий через резистор <2,6 В 130 В |
| [Us] номінальна напруга живлення | 230 В змінний струм 50/60 Гц |
| Межі напруги живлення | 195…264 В змінний струм |
| Термін служби | 2000 год при номінальній напрузі та 25 °C |
| Код сумісності | XB7 |
| Захисна обробка | TH |
| Температура навколишнього повітря для збер | -40…70 °C |
| Робоча температура навколишнього середовища | -25…55 °C |
| Ступінь захисту | IP20 задня панель, IP54 передня панель |
| Ступінь захисту NEMA | NEMA 12 |
| Стандарти | JIS C8201-5-1, IEC 60947-1, CSA C22.2 №14, IEC 60947-5-1, UL 508, JIS C8201-1 |
| Вібростійкість | 5 gn (f= 2…500 Гц) |
| Ударостійкість | 50 gn (тривалість = 11 мс) |
| Електромагнітна сумісність | Випромінювання збурюючого поля клас B |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 230 В |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип напруги | AC |
| Колір (тон) | Жовтий |
- Ціна: 475,34 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для обраної оплати накладним платіжом і на банківську карту буде додано вартість за оброблення й паковання товарів. Щоб уникнути додаткових витрат, оплачуєте онлайн: Промолатання, Оплата картою Visa, Mastercard — WayForPay, Онлайн-оплата картою Visa, Mastercard — LiqPay.

