![Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм пормаранчевий для BA 9s [ZB4BV05] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6836900720_svitlofiltr-modulnij-ustanovochnij.jpg)
Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм пормаранчевий для BA 9s [ZB4BV05] Harmony XB4 Schneider Electric
235,43 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB4BV05
Головка сигнальної лампи
| Серія продукту | Harmony XB4 |
| Маса нетто | 0.027 кг |
| Сумісність продуктів | BA 9s |
| Монтажний діаметр | 22 мм |
| Ступінь захисту | IP69K |
| Колір ковпачка/кнопки або лінзи | помаранчевий |
| Матеріал обрамлення | хромований метал |
| Габаритна ширина CAD | 29 мм |
| Габаритна глибина CAD | 31 мм |
| Габаритна висота CAD | 29 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 28.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору, мм | 22 |
| Тип виробу | Світлофільтр |
| Колір (тон) | Жовтогарячий |
- Ціна: 235,43 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм пормаранчевий для BA 9s [ZB4BV05] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6836900721_w159_h159_svitlofiltr-modulnij-ustanovochnij.jpg)
![Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм пормаранчевий для BA 9s [ZB4BV05] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6836900722_w159_h159_svitlofiltr-modulnij-ustanovochnij.jpg)
![Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм пормаранчевий для BA 9s [ZB4BV05] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6836900723_w159_h159_svitlofiltr-modulnij-ustanovochnij.jpg)
![Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм пормаранчевий для BA 9s [ZB4BV05] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6836900724_w159_h159_svitlofiltr-modulnij-ustanovochnij.jpg)
