![Контактний блок 1NO 1,5A 240V AC/DC фастон [ZB6E1B] Harmony XB6 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6836900104_kontaktnij-blok-1no.jpg)
Контактний блок 1NO 1,5A 240V AC/DC фастон [ZB6E1B] Harmony XB6 Schneider Electric
243,50 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB6E1B
Контакт
| Серія продукту | Harmony XB6 |
| Опис клем ISO n°1 | (3-4)NO |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 4 кВ відповідно до МЕК 60947-1 |
| Клеми підключення | З'єднувач Faston |
| Тип контакту та з'єднання | 1 нормально відкритий |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 250 В (ступінь забруднення 3) відповідно до МЕК 60947-1 |
| Тип контактного блоку | одинарний |
| Захист від короткого замикання | 6 А плавка вставка тип gG |
| Маса нетто | 0.004 кг |
| Робота контакту | Повільне розмикання |
| Механічна зносостійкість | 5000000 циклів |
| Ступінь захисту | IP20 відповідно до МЕК 60529 |
| Матеріал контакту | срібний сплав (Ag/Ni) |
| Електрична зносостійкість | 1000000 циклів, DC-13 на 230 В, продуктивність < 3600 цикл/год, коефіцієнт навантаження: 0.5 відповідно до МЕК 60947-5-1 додаток C |
| [Ie] номінальний робочий струм | 0.22 А в 125 В, DC-13, R300 |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 240 В |
| Номінальна сила струму | 1.5 А |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Контактний блок |
| Тип контактів | 1NO |
| Тип напруги | AC/DC |
- Ціна: 243,50 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контактний блок 1NO 1,5A 240V AC/DC фастон [ZB6E1B] Harmony XB6 Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6836900105_w159_h159_kontaktnij-blok-1no.jpg)
![Контактний блок 1NO 1,5A 240V AC/DC фастон [ZB6E1B] Harmony XB6 Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6836900106_w159_h159_kontaktnij-blok-1no.jpg)
![Контактний блок 1NO 1,5A 240V AC/DC фастон [ZB6E1B] Harmony XB6 Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6836900107_w159_h159_kontaktnij-blok-1no.jpg)
![Контактний блок 1NO 1,5A 240V AC/DC фастон [ZB6E1B] Harmony XB6 Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6836900108_w159_h159_kontaktnij-blok-1no.jpg)
