![Контактний блок 1NO 3A 240V AC/DC для постів та кнопок XB4, XAPS2, XACA, XB5 [ZB2BE101] Harmony XAC Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6836900096_kontaktnij-blok-1no.jpg)
Контактний блок 1NO 3A 240V AC/DC для постів та кнопок XB4, XAPS2, XACA, XB5 [ZB2BE101] Harmony XAC Schneider Electric
245,30 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB2BE101
Контакт НО
| Серія продукту | Harmony XAC |
| Монтаж контактного блоку | фронтальне кріплення |
| Опис клем ISO n°1 | (13-14)NO |
| [Ithe] умовний тепловий струм в оболонці | 10 А |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ відповідно до МЕК 60947-1 |
| Клеми підключення | гвинтові затискачі клемм2 2 x 1.5 мм2 З або без кабельного наконечника |
| Тип контакту та з'єднання | 1 нормально відкритий |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 600 В (ступінь забруднення 3) відповідно до МЕК 60947-1 |
| Тип контактного блоку | одинарний |
| Захист від короткого замикання | 10 А запобіжник внаслідок патрон запобіжник тип gG (gl) |
| Маса нетто | 0.02 кг |
| Робота контакту | Повільне розмикання |
| Механічна зносостійкість | 1000000 циклів |
| Сумісність продуктів | XB5 |
| Країна виробник | Індонезія |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 240 В |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Контактний блок |
| Тип контактів | 1NO |
| Тип напруги | AC/DC |
- Ціна: 245,30 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Контактний блок 1NO 3A 240V AC/DC для постів та кнопок XB4, XAPS2, XACA, XB5 [ZB2BE101] Harmony XAC Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6836900097_w159_h159_kontaktnij-blok-1no.jpg)
![Контактний блок 1NO 3A 240V AC/DC для постів та кнопок XB4, XAPS2, XACA, XB5 [ZB2BE101] Harmony XAC Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6836900098_w159_h159_kontaktnij-blok-1no.jpg)
![Контактний блок 1NO 3A 240V AC/DC для постів та кнопок XB4, XAPS2, XACA, XB5 [ZB2BE101] Harmony XAC Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6836900099_w159_h159_kontaktnij-blok-1no.jpg)
