![Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм синій для BA 9s [ZB5AV06] Harmony XB5 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6836900093_svitlofiltr-modulnij-ustanovochnij.jpg)
Світлофільтр модульний установочний Ø22мм фільтр Ø28,5x30,5мм синій для BA 9s [ZB5AV06] Harmony XB5 Schneider Electric
257,89 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB5AV06
Головка сигнальної лампи
| Серія продукту | Harmony XB5 |
| Маса нетто | 0.018 кг |
| Сумісність продуктів | BA 9s |
| Монтажний діаметр | 22 мм |
| Ступінь захисту | IP69K відповідно до ISO 20653 |
| Колір ковпачка/кнопки або лінзи | синій |
| Матеріал обрамлення | темно-сірий пластик |
| Габаритна ширина CAD | 29 мм |
| Габаритна глибина CAD | 31 мм |
| Габаритна висота CAD | 29 мм |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Діаметр | 28.5 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору, мм | 22 |
| Тип виробу | Світлофільтр |
| Колір (тон) | Синій |
- Ціна: 257,89 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

