![Корпус сигнальної лампи BA 9s 250V без лампи [ZB4BV6] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6836899243_korpus-signalnoyi-lampi.jpg)
Корпус сигнальної лампи BA 9s 250V без лампи [ZB4BV6] Harmony XB4 Schneider Electric
345,95 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB4BV6
Корпус сигнальної лампи пряме підключення
| Серія продукту | Harmony XB4 |
| Цоколь лампи | BA 9s |
| [Us] номінальна напруга живлення | 250 В |
| Опис клем ISO n°1 | (X1-X2)PL |
| [Uimp] номінальна імпульсна витримувана напруга | 6 кВ відповідно до МЕК 60947-1 |
| Клеми підключення | Гвинтовий затискач, >= 1 x 0.22 мм2 без кабельного наконечника |
| [Ui] номінальна напруга ізоляції | 600 В (ступінь забруднення 3) відповідно до МЕК 60947-1 |
| Маса нетто | 0.052 кг |
| Габаритна ширина CAD | 30 мм |
| Габаритна глибина CAD | 37 мм |
| Габаритна висота CAD | 47 мм |
| Джерело світла | лампочка не входить до комплекту |
| Тип сигналізації | постійний |
| Живлення світлового блоку | прямий <2.4 В |
| Матеріал фіксуючого кільця | zamak |
| Країна виробник | Франція |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга | 250 В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 47 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Корпус сигнальної лампи |
| Тип напруги | AC |
- Ціна: 345,95 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Корпус сигнальної лампи BA 9s 250V без лампи [ZB4BV6] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6836899244_w159_h159_korpus-signalnoyi-lampi.jpg)
![Корпус сигнальної лампи BA 9s 250V без лампи [ZB4BV6] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6836899245_w159_h159_korpus-signalnoyi-lampi.jpg)
![Корпус сигнальної лампи BA 9s 250V без лампи [ZB4BV6] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6836899247_w159_h159_korpus-signalnoyi-lampi.jpg)
![Корпус сигнальної лампи BA 9s 250V без лампи [ZB4BV6] Harmony XB4 Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6836899248_w159_h159_korpus-signalnoyi-lampi.jpg)
