![Маркувальна пластина 19x27мм пластик [ZBYD06102] Harmony XALG Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6836898399_markuvalna-plastina-19x27mm.jpg)
Маркувальна пластина 19x27мм пластик [ZBYD06102] Harmony XALG Schneider Electric
402,55 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZBYD06102
Маркувальна пластина 19X27мм
| Серія продукту | Harmony XALG |
| Маса нетто | 0.001 кг |
| Матеріал | пластик |
| Розміри маркувань | 19 x 27 мм |
| Країна виробник | Німеччина |
| Виробник | Schneider Electric |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 мм |
| Ширина | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип виробу | Табличка маркувальна |
- Ціна: 402,55 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

