![Головка "Аварійний стоп" 22мм без підсвічування червона Ø40мм [ZB5AC4] Harmony XB5 Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6836895817_golovka-avarijnij-stop.jpg)
Головка "Аварійний стоп" 22мм без підсвічування червона Ø40мм [ZB5AC4] Harmony XB5 Schneider Electric
559,80 ₴/од.
Мінімальна сума замовлення на сайті — 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: ZB5AC4
Головка грибоподібної кнопки
| Серія продукту | Harmony XB5 |
| Тип виробу або компоненту | Головка для кнопки без підсвічування |
| Назва пристрою | ZB5 |
| Матеріал обрамлення | Темно-сірий пластик |
| Тип головки | Стандартний |
| Монтажний діаметр | 22 мм |
| Продаж неподільною кількістю | 1 |
| Форма головки сигнального блоку | Круглий |
| Тип виконавчого механізму | Пружинне повернення |
| Профіль пристрою керування | Червоний грибок Ø 40 мм, без маркування |
| Опис виробу | Основний елемент |
| Габаритна ширина CAD | 40 мм |
| Габаритна висота CAD | 40 мм |
| Габаритна глибина CAD | 52 мм |
| Маса нетто | 0,046 кг |
| Механічна зносостійкість | 5000000 циклів |
| Захисна обробка | TH |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | -40…70 °C |
| Робоча температура навколишнього середовища | -40…70 °C |
| Категорія перенапруги | Клас II відповідно до IEC 60536 |
| Ступінь захисту | IP66 / IP69 / IP69K відповідно до МЕК 60529 |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 22 |
| Основні | |
| Колір кнопки | Червоний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість кнопок | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Підсвітка | Немає |
| Тип монтажу | На корпус |
| Форма кнопки | Грибоподібний |
- Ціна: 559,80 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

![Головка "Аварійний стоп" 22мм без підсвічування червона Ø40мм [ZB5AC4] Harmony XB5 Schneider Electric, фото 2](https://images.prom.ua/6836895819_w159_h159_golovka-avarijnij-stop.jpg)
![Головка "Аварійний стоп" 22мм без підсвічування червона Ø40мм [ZB5AC4] Harmony XB5 Schneider Electric, фото 3](https://images.prom.ua/6836895822_w159_h159_golovka-avarijnij-stop.jpg)
![Головка "Аварійний стоп" 22мм без підсвічування червона Ø40мм [ZB5AC4] Harmony XB5 Schneider Electric, фото 4](https://images.prom.ua/6836895823_w159_h159_golovka-avarijnij-stop.jpg)
![Головка "Аварійний стоп" 22мм без підсвічування червона Ø40мм [ZB5AC4] Harmony XB5 Schneider Electric, фото 5](https://images.prom.ua/6836895824_w159_h159_golovka-avarijnij-stop.jpg)
