![Димер на DIN-рейку 1000Вт вхідна напруга 12-30V AC/DC дистанційного регулювання [CCTDD20004] Acti 9 STD Schneider Electric, фото 1](https://images.prom.ua/6829908866_dimer-na-din-rejku.jpg)
Димер на DIN-рейку 1000Вт вхідна напруга 12-30V AC/DC дистанційного регулювання [CCTDD20004] Acti 9 STD Schneider Electric
18 107,78 ₴/од.
- Немає в наявності
- Код: CCTDD20004
STD, SAE, димер на DIN-рейку дистанційного регулювання, 1000 Вт
| Асортимент продукції | Acti9 |
| Назва продукту | Acti 9 STD |
| Тип виробу або компоненту | Пульт дистанційного керування диммером |
| Назва пристрою | STD |
| Область застосування продукту | Будівля |
| Тип електричного навантаження | 230 В змінний струм галогенна лампа: 60...1000 Вт; 230 В змінний струм Лампа розжарювання: 60...1000 Вт; галогенна лампа НН з трансформатором з обмоткою: 60...1000 Вт; Двигун: 60...600 Вт |
| Тип керування | Місцеве управління: кнопка; Дистанційне керування: кнопка |
| Споживана потужність [ВА] | 0,8 В·А |
| Теплові втрати | 3 В |
| Тип входу | Кнопка 4 дозволяє керувати до 20 диммерами |
| [Ue] номінальна робоча напруга | 230 В змінний струм +/- 10 % на 50 Гц |
| Вхідна напруга | 12...30 В Змінний/постійний струм |
| Тип захисту | Електронний захист від перегріву; Однозарядний тепловий запобіжник; Електронний захист від перенапруги; Електронний захист від перевантаження |
| Монтажна опора | DIN-рейка |
| Кількість модулів (Ш = 9 мм) | 8 |
| Додаткове підключення | Максимально 25 дополнительных переключателей без світлової індикації, відстань: < 50 m; Макс. 5 допоміжних кнопок зі світловою індикацією, відстань: < 50 m |
| Клеми підключення | Гвинтові затискачі, 2 кабелі 4 мм² верхній; Гвинтові затискачі, 5 кабелів 2,5 мм² нижній |
| Максимальна дальність кабелю між пристроями | 50 м |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 72 мм |
| Глибина | 62 мм |
| Вага нетто | 130 г |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стандарти | EN 60669-2-1 |
| Директиви | 73/23/EEC - директива низької напруги; 89/336/EEC - електромагнітна відповідність |
| Робоча температура навколишнього середовища | 0…70 °C |
| Температура навколишнього повітря для зберігання | 0…60 °C |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Schneider Electric |
| Країна виробник | Франція |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Ширина | 72 мм |
- Ціна: 18 107,78 ₴/од.
- Спосіб упаковки: Для выбранной оплаты накладным платежом и на банковскую карту будет добавлена стоимость за обработку и упаковку товаров. Чтобы избежать дополнительных расходов, оплачивайте онлайн: ПромОплата, Оплата картой Visa, Mastercard – WayForPay, Онлайн-оплата картой Visa, Mastercard – LiqPay.

